Blog

چسب کاشی پودری جهت نصب کاشی و سرامیک

چسب کاشی پودری جهت نصب کاشی و سرامیک

ملات انعطاف پذیر با ضخامت پایین جهت نصب انواع کاشی شیشه ای و جاذب سرامیک های پرسلانی، بلوک های شیشه ای و سنگ مرمر، قابل استفاده جهت مصارف داخل و خارج ساختمان.

ویژگی ها: انعطاف پذیر، مدت زمان اجرایی بالا، کاربری آسان، جهت مصارف داخل و خارج ساختمان، قابل استفاده بر روی سطوح در معرض گرما، جهت استفاده برای کاشی های شیشه ای در محیط های داخلی، قابل اجراء در محیط های مرطوب.

موارد مصرف: جهت چسباندن انواع کاشی جاذب و غیر جاذب، سنگ و کاشی های شیشه ای جهت مصرف داخل و خارج ساختمان، قابل استفاده بر روی سطوح دارای گرمایش از کف، مناطق در معرض رطوبت و مناطق خشک، قابل استفاده بر روی سطوح سیمانی، بتنی، انواع بلوک و پنل های گچی،سیمانی و کاشی های قدیمی ( با آماده سازی سطح شامل زبر نمودن سطح صیقلی یا اجرای پرایمر مناسب). از این ملات به عنوان ترمیم کننده سطوح تا عمق 5 میلی متر در یک روز زودتر می توان استفاده نمود.

آماده سازی سطح: دارای قابلیت چسبندگی بر روی سطوح مستحکم با توانایی تحمل وزن و فشار، سطوح تمیز بدون گرد و غبار و چربی، سطوح خشک و مرطوب می باشد. اجرا بر روی سطوح سست، نا مقاوم و آلوده سبب عدم چسبندگی می شود. جهت ترمیم سطوح تا عمق 5 میلی متر در هر لایه می توان از چسب پودری استفاده کرد. این لایه پس از 24 ساعت قابل استفاده می باشد. قبل از استفاده سطح زیرین را از هر گونه خاک، چربی و سستی و غیره تمیز نموده، در صورت نیاز از مواد پرایمر مناسب جهت اماده سازی سطح زیر کار استفاده نمایید. محصول بر روی سطوح نمناک بتنی (قبل از 28 روز) گچ یا سیمان مصرف نشود. جهت سطوح بسیار جاذب ( گج خاکه دار، سطوح سیمانی خاکه دار) و یا غیر جاذب ( سطوح صیقلی یا با لایه های روکش دار، رنگ شده، فوم یا پی وی سی) حتما ضمن تمیز نمودن سطح از پرایمر یا ساب زدن به صورت مکانیکی سطح زیر کار را آماده نمایید. در صورت استفاده از پرایمر حداقل پس از 4 ساعت چسب پودری را روی آن اجرا نمایید. قبل از اجرای کار بر روی سطوح جاذب و نیمه جاذب، می توان سطح زیر کار را ( جهت کاستن میزان جذب فوری آب ملات) توسط ابر یا پارچه کمی مرطوب شود.

نحوه اجرا: 20 گیلوگرم پودر چسب را در 5/5 یا 6/5 لیتر آب با همزن الکتریکی به هم بزنید تا به مخلوطی یکدست و بدون کلوخه تبدیل شود. مخلوط را جهت قوام پذیری به مدت 5 دقیقه رها کرده و مجددا آن را هم بزنید. ملات آماده مصرف می باشد. در صورت نیاز به صورت کنترل شده و کم کم تا رسیدن به کارپذیری مناسب آب اضافه نمایید. ملات به دست آمده را به روش ملات نازک، با کاردک شانه ای ( دندانه دار ) روی سطح یا پشت کاشی به گونه ای اعمال نمایید که 65% از سطح را بپوشاند. سطوح اجرا گردیده با این ملات پس از 24 ساعت آماده بند کشی می باشد. این محصول را در دمای 5 الی 40 درجه سانتی گراد و در شرایط خشک نگهداری نمایید.

پاکسازی: باقیمانده چسب تازه را با آب، الکل، روغن و یا تینر نقاشی پاک می گردد و خشک شده آن فقط به صورت مکانیکی قابل پاک سازی می باشد.

ایمنی: این محصول محتوی سیمان بوده و با رطوبت واکنش قلیایی شدید می دهد. لذا توصیه می شود پوست و چشم خود را در مقابل این محصول محافظت نمایید و در صورت تماس با اب شستشو دهید.

09199352231- 09122241637 مهندس مسعود کایکانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.