Blog

قیمت نصب کاشی و سرامیک

قیمت نصب کاشی و سرامیک

عوامل موثر بر قیمت نصب کاشی و سرامیک:

دستمزد نصاب کاشی و سرامیک با توجه به اینکه می‌توان از یکی از روش‌های چسبی، دوغابی و ملاتی استفاده‌کرد به میزان قابل توجهی بالا و پایین نمی‌شود. قیمت پایه‌ی متری 150000 تومان که حداقل اجرت نصب یک نصاب است برای شرایطی است که از چسب برای کار استفاده‌می‌شود و در موردی مثل کاشی‌کاری دیگر بندکشی وجود ندارد.

هزینه‌های جانبی:

مصالح ساختمانی مورد استفاده در نصب کاشی و سرامیک با توجه به روش چسباندن می‌تواند شامل سیمان و ماسه و چسب باشد که معمولا بخش ناچیزی را از هزینه‌ی کل البته – در مورد آپارتمان‌هایی با متراژ متوسط و نه خیلی بزرگ، دربرمی‌گیرد. لازم است بدانیم چون اجرت نصب کاشی و سرامیک به صورت متری محاسبه‌می‌گردد، در مواردی مثل کاشی‌کاری با بندکشی که دقت بیشتری لازم است، طولانی‌تر شدن زمان کار تاثیری بر روی دستمزد نصاب ندارد.

حساسیت‌ها:

از مهمترین نکاتی که در مورد کیفیت کار نصاب و در نتیجه هزینه‌ی کار می‌توان به آن توجه کرد کیفیت کار نهایی است. برای نمونه یک استادکار با درنظر گرفتن شکل قرارگیری قطعات در کنار هم و پایین آوردن میزان هدر رفته یا پرتی مصالح می‌تواند هم هزینه‌ی خرید مصالح را پایین بیاورد و هم زیبایی کار را حفظ‌کند. در مورد سرامیک کردن کف فضاها نکته‌ی مهم رعایت شیب اصولی در کار است که باعث حرکت صحیح آب‌های سطحی به سمت چاه حمام یا آشپزخانه‌ می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.