Blog

10 مدل پرطرفدار کاشی و سرامیک 2017

10 مدل پرطرفدار کاشی و سرامیک 2017

اگر شما به دنبال این هستید که ازطرح و محصولات کاشی و سرامیک جدید ایتالیایی در سال ۲۰۱۷ مطلع شوید، این مقاله به شما کمک خواهد کرد.
در اینجا سعی شده محبوبترین مدل کاشی و سرامیک موجود در نمایشگاه کاشی و سرامیک و مبلمان بولونیا ایتالیا که در ماه اکتبر در این کشور برگزار شد ,معرفی گردد.

۱- مدل قطعه قطعه ای
بازی با ایده های مختلف، شرکت های بزرگ تولید کاشی و سرامیک ایتالیایی در حال طراحی و تولید مدل های کاشی و سرامیک با طرح های قطعه قطعه است.مثلا با قرار گیری کاشی های مربعی و مستطیلی هم شکل در کنار هم میتوان به ترکیبات بزرگ با شکل متفاوت دست یافت. با ترکیب و ست کردن اشکال هندسی مختلف در کنار هم، کاشی هایی با طرح های بسیار زنده و با افکت های رنگارنگی تشکیل می شوند.

 


۲- آجرنما
هر فصل، به طور طبیعی یک طرح یا مدل به عنوان مدل پرطرفدار در صنعت کاشی ظهور می کند. سال گذشته مدل های شش ضلعی،اما امسال مدل های آجری روی بورس هستند. مدل هایی متفاوت و زیبا اعم از مدل آجر های سنگ مرمری و طرح چوب ومدل آجر های روستایی،در این مدل مانند این است که از بین آجرها ملات بیرون زده وهمگی این مدل ها در قالب طرح های آجرنما نمایش داده می شوند.


۳ – مدل های زیگزاگی شیک
طراحی با الگو گرفتن از طرح های قدیمی، طراحان تمام کف و دیوار ها را با این پرسلان ها می پوشانند.از مدل های چوبی شکل مدل های آجری روستایی و سنگی گرفته تا مدل هایی که به نظر رنگ و رزین شده می آیند. شرکت های ایتالیایی در حال تولید کاشی هایی با مدل های زیگزاگی شکل و مدل های رنگ استخوان شاه ماهی هستند، همه این مدل ها در کنار هم طرح بسیار زیبایی را تشکیل داده و نصب خیلی آسانی دارند.

 


۴- مدل خط خطی در یک راستا
امسال ما شاهد تغییرات پایان ناپذیر در اکثر عناصر اساسی طراحی بودیم. خطوط پهن و باریک، عمودی و افقی، مستقیم و متقاطع، صاف و سه بعدی، قطعا یکی از مهمترین این مدل ها طراحی های خطی با قابلیت اضافه کردن عمق هستند که در حال رواج هستند.

۵- کاشی های هنری
روندی که جدیدا چندین شرکت بزرگ تولید کاشی ایتالیایی را در بر گرفته، دگرگونی در طرح های کاشی و سرامیک به سمت طرح های هنری است. هنر های خیابانی و پاپ تعدادی از مدل ها و سبک های کاشی را تحت تاثیر قرار داده است.
۶- نقطه نرم
امسال داغ ترین سال از نظر معرفی انواع مدل های کاشی بود، از طرح هایی با اثرات مضطرب کننده و لمسی ( مرمری سندبلاست شده، چوب ساده و پارچه ای) تا سایه های گرم، آبرنگی و بافت مخملی، این یک خوشامدگویی با تاخیر از حداقل زیبایی انواع این مدل ها در سالهای اخیر بوده است.

۷- خاکستری
با وجود اینکه اخیرا اهمیت رنگ ها در فرهنگ عامه افزاش پیدا کرده، رنگ خاکستری همیشه بهترین رنگ مورد علاقه طراحان مدرن بوده است. امسال می توان تمام طیف ها را در آخرین مدل های کاشی و سرامیک معرفی شده توسط برند های ایتالیایی پیدا کرد. توجه به بافت، تنوع و تزیین الگوهای مختلف، این کاشی ها نشان میدهد که شما هیچ احتیاجی به رنگ آمیزی برای زیباتر کردن کاشی ها ندارید.

۸ – دیوار های ۳بعدی
باتحولات مداوم در عرصه تکنولوژی، کمپانی های ایتالیایی کاشی و سرامیک قادرند کاشی وسرامیک هایی با چین های ۳بعدی تولید کنند، سلسله های موج دار، هندسه مطرح و فروپایل های نامقارن، در کنار هم قرار گرفتن متناسب این کاشی ها، یک دیوار ۳بعدی با سطوح بدون درزی را ایجاد می کند که تصاویری چشم نواز را خلق می کند.

۹- شگفتی من
اندازه کاشی ها هر ساله در حال بزرگتر شدن هستند که امکان به وجود آوردن طرح ها و مدل های جدید و متنوع را فراهم می کند.تخته سنگ های پرسلانی بزرگ، که هر کدام می توانند به عنوان سطوح مختلف شامل صفحات میز و مبلمان استفاده شوند که اکنون در سایز های مختلف وبزرگی موجود می باشند.

۱۰ – زندگی آبزیان
این پالت های دریایی برگرفته از رنگ های سبز و آبی برای ترکیب رنگ بسیار عالی می باشند. از قالب های بزرگ و تا نقوش و اشکال سنتی دیگر، این رنگ های جالب وپر انرژی نمایی ساحلی را به داخل خانه به ارمغان می آورند.
نصب انواع کاشی و سرامیک 09122241637_ 09199352231 مهندس مسعود کایکانی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.